Profesjonalne brukarstwo

Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie w Lesznie i okolicznych miejscowościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wymienionym zakresie, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm usług. Pracujemy na materiale własnym lub dostarczonym przez klienta. Cechuje nas terminowość, solidność oraz duża staranność. W przypadku takiego zapotrzebowania zapewniamy również fachowe doradztwo i pomoc w zakupie materiałów.

Brukarstwo – zakres usług

Oferujemy kompleksową budowę nawierzchni drogowych, placów parkingowych, dróg wewnętrznych (wraz z ich odwodnieniem), chodników, ścieżek rowerowych i innych powierzchni. Układamy kostkę brukową w Lesznie oraz okolicach. Wykonujemy schody z bruku, tarasy, podjazdy do garaży, a także opaski ogrodowe, murki, palisady, krawężniki czy obrzeża.

Kompleksowe układanie kostki brukowej

Zajmujemy się układaniem kostki brukowej dla klientów indywidualnych, a także firm i instytucji. Gwarantujemy bardzo staranne wykonanie każdego zlecenia. Stworzone przez nas nawierzchnie cechują się wysoką funkcjonalnością, wytrzymałością oraz estetyką. Przed rozpoczęciem prac, bardzo dokładnie omawiamy z klientem jego oczekiwania względem zlecenia, uzgadniamy szczegóły, ale też doradzamy przy wyborze najlepiej dopasowanej do potrzeb kostki. Na podstawie wytycznych, a także w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie prac brukarskich, przedstawiamy szczegółowy projekt.

Oferujemy prace kompleksowe, co oznacza, że klient może liczyć również na transport materiałów, montaż kanalizacji deszczowej i elementów betonowych, a także realizacje innego rodzaju robót ziemnych. Do wykonania podbudowy stosujemy wyłącznie dobrej jakości kruszywo oraz podsypkę piaskowo-cementową. Dzięki czemu powstała nawierzchnia cechuje się wysoką trwałością na długi czas.

Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalne oraz rzetelne układanie kostki brukowej (Leszno i w okolicach), zapraszamy do skorzystania z naszych usług.