Prace rozbiórkowe

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie prac rozbiórkowych w Lesznie i okolicznych miejscowościach. Zajmujemy się wywożeniem, ale też recyklingiem odpadów powstałych podczas prac rozbiórkowych. Działamy skutecznie, a przy tym w pełni bezpiecznie dla środowiska. Spełniamy wszelkie niezbędne wymagania w zakresie ekologicznego transportowania odpadów porozbiórkowych. Jesteśmy solidni i terminowi. Zapewniamy wysokiej jakości realizację usług oraz korzystne ceny.

Prace rozbiórkowe – doświadczona ekipa

Nasz wykwalifikowany, ale też doświadczony zespół specjalistów w staranny sposób zaplanuje i przeprowadzi prace rozbiórkowe. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie w szybki, a przy tym efektywny sposób wykonać prace rozbiórkowe, załadować oraz przetransportować odpady.

Jeśli więc interesuje Państwa solidna, terminowa oraz profesjonalna firma świadcząca prace rozbiórkowe działająca na terenie miasta Leszna i okolic F.U.H. Jacek Malepszy zaprasza do skorzystania ze swych usług. Zachęcamy do kontaktu, z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty.