Wysokiej jakości żwir

Oferujemy szeroki wybór kruszyw wykorzystywanych przez podmioty działające w rozmaitych branżach. Dostarczamy żwir służący do budowy nawierzchni drogowych lub używany w szeroko pojętej branży budowlanej. Zajmujemy się także transportem żwiru w Lesznie i okolicach. Dysponujemy własnymi, nowoczesnymi pojazdami oraz zapleczem technicznym, co pozwala nam na terminowe wykonywanie zleceń przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości żwir Leszno i okolice to obszar, w którym jesteśmy do dyspozycji. Posiadamy ogromne doświadczenie w transporcie materiałów sypkich, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo na każdym etapie. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, firmy, przedsiębiorstwa, jak i samorządy oraz instytucje publiczne.

Tani żwir

Zakupione w firmie Jacek Malepszy materiały budowlane to pewność powodzenia każdej inwestycji. Jeżeli chodzi o żwir Leszno jest miastem, w którym z naszych surowców korzysta wiele firm. Dysponujemy żwirem o różnych frakcjach, przeznaczonym do rozmaitych zastosowań, m.in.: produkcji betonu, budowy podjazdów i parkingów, drenaży, odwodnień czy fundamentów pod ogrodzenia.

Koszt żwiru i dostawy za każdym razem ustalamy indywidualnie. Oferujemy możliwość negocjacji ceny. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Dobierzemy dla Państwa ofertę dostosowaną do konkretnych możliwości oraz oczekiwań.

Szybka dostawa, wysoka jakość, niskie ceny – to zasady, którymi kierujemy się na co dzień.