Piasek – surowiec do zadań specjalnych

Jedną z oferowanych przez naszą firmę usług jest sprzedaż i transport piasku, który jest niezwykle wszechstronnym surowcem naturalnym wykorzystywanym w wielu, często zupełnie niezwiązanych ze sobą dziedzinach. Piasek to najdrobniejsze kruszywo, w skład którego wchodzą ziarna o rozmiarach nie większych niż 4 mm, a jego zastosowanie w budownictwie jest bardzo szerokie oraz wszechstronne.

Z piasku najczęściej powstają mieszanki betonowe potrzebne do budowy fundamentów, stropów, schodów czy wylewek, używa się go też do zapraw murarskich, budowy ścieżek, ale też wielu innych prac budowlanych. Jest to również cenny materiał niezbędny w hutnictwie i przemyśle szklarskim, dlatego dostęp do surowca dobrej jakości jest ważnym aspektem działalności wielu firm. Oferowany przez nas w Lesznie piasek nadaje się do wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu oraz w indywidualnych projektach klientów.

Piasek Leszno i okolice

Jeśli szukają Państwo miejsca, gdzie można zamówić dobrej jakości piasek Leszno jest miastem, w którym siedzibę ma nasza firma zajmująca się nie tylko sprzedażą tego surowca, ale również jego transportem pojazdami o różnej ładowności. Zamówiony towar dostarczamy pod wskazany adres i zajmujemy się jego rozładunkiem oraz innymi pracami zleconymi przez nabywcę. Chociaż sprzedajemy piasek w Lesznie, to nasze usługi transportowe obejmują znacznie szerszy obszar, a są uzależnione od potrzeb naszych klientów. Jesteśmy solidną, a przy tym doświadczoną firmą oferująca najwyższy standard usług i różnorodne kruszywa budowlane.