Kompleksowe roboty drogowe

Naszym klientom świadczymy profesjonalne usługi związane z budową oraz remontowaniem nawierzchni drogowych, chodników, parkingów czy ścieżek rowerowych. Zajmujemy się również czyszczeniem ulic i dróg. Tworzymy tymczasowe drogi dojazdowe oraz nawierzchnie z prefabrykatów. Wykonujemy remonty cząstkowe, odtwarzamy zniszczoną nawierzchnię po przeprowadzonych robotach kanalizacyjnych, gazowych lub innych. Roboty drogowe w naszym wykonaniu to gwarancja terminowości, solidności, ale też niskich cen.

Tworzymy alejki, place wielkopowierzchniowe, a także drogi wewnętrzne wraz z odwodnieniem. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu budowlanego renomowanych marek. Wykonujemy proste i złożone roboty drogowe dla przedsiębiorstw, sieci handlowych, spółdzielni, deweloperów oraz instytucji publicznych. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym jesteśmy w stanie zoptymalizować pracę, ale też zredukować koszty realizacji.

Oferujemy rozwiązania zgodne z najwyższymi standardami w branży roboty drogowe Leszno jest miastem, na terenie którego wykonaliśmy z sukcesem wiele realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi przykładami na naszej stronie.

Kierujemy się zasadą minimalnego wpływu na środowisko naturalne. Wykorzystywany przez nas sprzęt spełnia restrykcyjne normy środowiskowe. Jeżeli chodzi o roboty drogowe Leszno jest miastem, gdzie zyskaliśmy mocną pozycję.

Sprawdzony wykonawca robót drogowych

Działamy na rynku od wielu lat – przez ten czas zaufało nam wiele samorządów oraz firm prywatnych, którym świadczyliśmy usługi. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów na wszystkich etapach współpracy. Doradzamy, odpowiadamy na pytania, bierzemy pod uwagę sugestie i nie boimy się trudnych wyzwań.

W pracy wykorzystujemy wyłącznie materiały oraz mieszanki najwyższej jakości. Dzięki czemu wykonane przez naszą firmę nawierzchnie spełniają rygorystyczne standardy, a przy tym odznaczają się dużą trwałością.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Koszt inwestycji ustalany jest indywidualnie z każdym klientem, dzięki czemu istnieje możliwość negocjacji. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.